آشنایی با محصولات مراقبت موی کریستال

محصولات کریستال

برند کریستال یکی از از با سابقه ترین و قدیمی ترین محصولات مراقبت مو را در خود جای داده. شرکت تولید و بسته بندی ایمان که یکی از تولید کننده های قوی کشور است روی این برند کار می کند. در واقع بهتر است بگوییم کار میکرد.

سایت محصولات بهداشتی کریستال

معرفی برند کریستال

تمرکز اصلی برند کریستال تولید محصولات مراقبت موی باکیفیت جهت رفع نیاز افراد می بود. جدای از کیفیت تنوع بالای سبد کالایی و قیمت مناسب محصولات باعث شده بود قشرهای مختلف از مردم از این محصولات استفاده کننده و راضی باشند.

ولی متاسفانه طی چند سال گذشته به دلایل مختلفی مثل عدم مدریت صحیح و عدم افزایش محصولات و تغییر در بسته بندی و… باعث شده مردم کم تر به سراغ محصولات این برند بروند. اما همچنان شرکت محصولات را در کیفیت اصلی خود تولید می کند

این گروه از محصولات بهداشتی از سال ۲۰۰۵ با تأیید وزارت بهداشت وارد ایران شد و توانست گواهی تایید کیفیت سازمان غذا و دارو را دریافت کند

محصولات موی کریستال

محصولات برند crystal شامل انواع حالت دهنده ها، ماسک های دوفاز، سرم مو، انواع شامپوهای گیاهی، مرطوب کننده ها و… می‌شود که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم تا بتوانید هنگام خرید انتخاب درستی داشته باشید.  

 

سرم مو

سرم مو کریستال جز محبوب ترین و پرفروش ترین محصولات کریستال می باشد که فروش بسیار زیادی در سایت هایی مثل دیجی کالا دارد. این محصول موها را نرم و حالت پذیر میکند و و در رفع موخوره، زبری؛ عدم حالت پذیری مو بسیار موثر است. افرادی که به صورت مرتب از سشوار استفاده می کنند به منظور جلوگیری از آسیب حرارات به موها نیز میتوانند این محصول را خرید کنند.

انواع شامپو ها

شامپوهای گیاهی از تنوع بالایی برخوردار می باشد که افراد جهت رفع نیازهای مختلف از جمله ریزش، چربی سر، خشکی پوست سر، نرم کردن می توانند از آنها استفاده کنند.

این شوینده ها نه تنها حجم بالایی دارند بلکه از قیمت خوبی نیز برخوردار می باشند توصیه ما به شما در استفاده از این محصول این است که به هیچ وجه از چند نوع شامپو در یک زمان استفاده نکنید این کار موهای شما را آسیب‌پذیر می‌کند.

همواره سعی کنید در کنار شامپو مخصوص موهای خود از ماسک مو با آبکشی شی باتر تاپ شاپ استفاده کنید.

ماسک های دوفاز

ماسک های دوفاز از جمله محصولات مراقبت مو می باشد که امروزه نیز بسیار پرطرفدار بوده و در اکثر برند های برتر نمونه های مشابه آن را مشاهده میکنیم. ماسک دوفاز کراتینه، ماسک دوفاز آبی و سبز در سبد کالایی کریستال وجود دارند و بسیار پرفروش هستند.

در این میان

° مدل کراتینه برای نرم کردن و حالت دادن و احیای مو

° ماسک مو دوفاز آبی کریستال مناسب موهای چرب بوده و هیچ گونه سنگینی رو آن ایجاد نمی کند

° حالت سبز نیز برای موهای خشک بوده و میتواد موخوره و زبری موها را درمان کند

حالت دهنده های مو

یکی دیگر از قسمت های این برند شامل محصولاتی میشود که جهت حالت دادن و خوش حالت کردن موها استفاده میشوند مثل آدامس مو، واکس مو و چسب مو می باشد. این حالت دهنده ها بیشتر در پیرایشگاه های مردانه کاربرد دارد.

در خرید این محصولات میبایست به دو نکته بسیار مهم توجه کرد تا به نتیجه دلخواه رسید:

* محصول مناسب پوست و موی خود را تهیه کنید

* روش صحیح مصرف محصولات

این دو نکته ساده درعین حال مهم، باعث می شود بیشترین نتیجه را پس از یک دوره مصرف تجربه کنید.