مراقبت مو

نمایش 1–16 از 57 نتیجه

محصولات مراقبت از مو همواره در بین افراد به ویژه خانم ها بسیار پرکاربرد است چرا که زیبایی موهای آنها در نتیجه استفاده از این محصولات به وجود می آید. این محصولات شامل انواع سرم ها، ماسک های بدون آبکشی و با آبکشی، شامپو ها، شیر موها و… می شود که افراد باید در خرید آنها آگاهانه تصمیم بگیرند
استفاده از محصولات مراقبت مو که از تنوع بالایی برخوردار هستند در بین افراد بسیار رایج بوده و خواهان زیادی دارد چرا که موی هرکس بدون استثنا در زیبایی، اعتماد به نفس و تاثیر گذاری آن روی دیگران به شدت موثر است.
این محصولات بر خلاف محصولات پوستی که استفاده آن بیشتر در بین خانم‌ها رایج است در بین آقایان نیز پر کاربرد بوده و پر اهمیت می باشد. در ادامه مقاله مطالب مفیدی در این زمینه با شما مطرح کرده ایم تا خرید آگاهانه تری انجام دهید.

معرفی محصولات مراقبت از مو

بی شک تمام انسان ها دوست دارند موهای زیبا و خوش حالت داشته باشد موهایی که به آنها کمک می کند اعتماد به نفس بیشتری داشته و به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کند.
داشتن اطلاعات مفید راجب آنها باعث می شود در گام اول شما محصول مورد نیاز خود را تهیه کنید و در گام دوم به نتیجه دلخواه برسید

شامپوها
در میان محصولات مراقبت مو شامپوها بسیار پر کاربرد می باشد و شامل انواع مختلف مثل ضدریزش، تقویت کننده، نرم کننده، شامپوهای روزانه و… است. نکته مهم در این میان این است که شما می بایست شامپویی را تهیه کنید که به حفظ تعادل چربی کف سر کمک کند.
در هنگام استفاده از آن دقت کنید که هم بر روی ساقه مو و هم کف سر به خوبی ماساژ دهید.
سرم مو
سرم مو یک محصول بسیار پرکاربرد است که جهت حالت دادن، درخشان کردن، نرم کردن و جلوگیری از آسیب حرارت تولید شده است. این محصول برای انواع موها تولید شده و یک انتخاب خوب برای افراد می باشد.
بهترین زمان استفاده از سرم مو بعد حمام و قبل از سشوار کشیدن است.
ماسک های با آبکشی و بدون آبکشی
اگر یک نگاهی به روتین مراقبت از مو اینفلوئنسرها و بلاگرهای زیبایی بیاندازید ماسک مو را خواهید دید. این محصول به صورت تخصصی برای آبرسانی، حات دادن و نرم کردن مو تولید شده است و بسیار تاثیرگذار می باشد. مدل با آبکشی آن مخصوص داخل حمام است و نیاز به شستشو دارد و مدل بدون آبکشی بیرون حمام نیز استفاده می شود.
نکته مهم این است که به هیچ وجه هنگام خرید ماسک مو سراغ محصولات بی کیفیت نروید. هنگام استفاده نیز فقط روی ساقه مو استفاده کنید و به کف سر نزنید.

خرید محصولات مراقبت از مو سر
در خرید این محصولات می بایست به چند نکته ساده توجه کنید بهترین تصمیم گیری را انجام داده و به نتیجه دلخواه برسید. به یاد داشته باشید اگر به این مسائل بی توجهی کنید ممکن است آسیب های زیادی به موهای خود وارد کنید.

تشخیص جنس موی خود
قبل از هر گونه خریدی شما می بایست جنس موهای خود را به خوبی بشناسید تا بتوانید در گام بعدی محصولات مورد نیاز خود را تهیه و استفاده کنید.
جنس موهای افراد به دو دسته موهای خشک و چرب تقسیم می‌شود موهای خشک حالت پذیر نبوده و از جذابیت بالایی برخوردار نیستند که در گام اول میبایست توسط شامپوهای باکیفیت آبرسانی شوند. استفاده از سرم موها و ماسک  مو کمک زیادی به این گروه می کند.
موهای چرب با اینکه براق هستند و به خوبی حالت می‌گیرند ولی در بیشتر مواقع دچار ریزش میشوند  پیشنهاد می‌شود در این زمان از شامپوهای کاهش‌ دهنده چربی استفاده کنید نه شامپوهای ضد ریزش. 

روش مصرف
روش مصرف محصولات تولید شده برای مو حال چه محصولات مراقبتی چه حالت دهنده ها و … بسیار مهم بوده در حالی که افراد توجه زیادی به آن نمی کنند و دچار مشکلات و عوارض مختلفی از جمله ریزش مو، موخوره و خشکی بیش از حد و غیره می شوند. به نکات زیر توجه کنید
سعی کنید از شامپو های تخصصی مثل شامپوی ضدریزش هفته ای دوبار استفاده کنید و بقیه روز ها از یک شامپو روزانه استفاده کنید.
محصولات مراقبتی مثل ماسک موهای با آبکشی را به کف سر نزنید و تنها روی ساقه ماساژ دهید.
قبل از سشوار از سرم مو و ماسک‌های دوفاز استفاده کنید.

انواع محصولات مراقبت مو
محصولات موی سر به چند دسته مهم تقسیم می‌شود که شناخت آنها مفید بوده و به ما کمک می‌کند انتخاب‌های بهتری انجام دهیم

مراقبتی

استفاده از محصولات مراقبتی مو اهمیت زیادی دارد چرا که پوست کف سر و موها را از انواع مشکلات مثل ریزش، موخوره، خشکی، عدم حالت گیری، چرب شدن زیاد و …دور نگه دارد
این گروه شامل انواع سرم موها، ماسک های دوفاز، شامپوهای تخصصی، تونرهای ضدریزش مو و غیره می‌شود. افراد می بایست با توجه به نیاز خودشان این محصولات را تهیه و استفاده کنند

محصولات زیبایی مو
امروزه تغییر رنگ موها، حالت دادن به آنها و کراتینه کردن مو در بین خانم ها و آقایان بسیار رایج شده، محصولات زیبایی مو کار خود را به درستی انجام میدهند. تنها نکته ای که در خرید این گروه باید به آن توجه کرد این است که کیفیت را فدای قیمت نکنید چرا که محصولات بی‌کیفیت مستقیم بر ریشه مو آسیب زده و عارضه ها را افزایش می‌دهند این گروه از محصولات مو شامل رنگ موها، انواع مواد کراتینه، آدامس‌های مو، واکس ها و … می شود.
در پایان باید به این نکته توجه کنید که پوست انسان در اثر عدم توجه دچار مشکلات مختلفی می‌شود و مو به دلیل توجه بیش از حد و زیاد دچار مشکلات مختلفی می شود پس در استفاده از محصولات مو دقت لازم را به خرج دهید و قبل از آن توسط یک فرد  متخصص به خوبی مشاوره شوید.
 

نمایش بیشتر
انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها