بهداشت جنسی

نمایش 1–16 از 21 نتیجه

محصولات بهداشت جنسی امروزه در زندگی خانم ها و آقایان اهمیت زیادی دارد چرا که رابطه جنسی که میان زوجین برقرار میشود یکی از بهترین لذت های بشر به شمار می آید. بنابراین هرچه کیفیت آن بیشتر باشد افراد لذت بیشتری خواهند برد.

در گذشته ملاحظات خاصی میان شرکای زندگی صورت نمی گرفت که مشکلات خاص خود را در بر داشت بنابراین محصولات بهداشت جنسی با توجه به نیاز افراد تولید و وارد بازار شد. این محصولات باعث شد که کیفیت رابطه میان افراد بالا برود و آنها از لذت بیشتری برخوردار شوند.

چرا باید از محصولات بهداشت جنسی استفاده کنیم

در این قسمت قصد داریم به نکاتی اشاره کنیم که به شما کمک میکند و آموزش میدهد که چرا باید از این محصولات استفاده کنید. مطالب این قسمت کمک میکند که شما در خرید محصولات جنسی دقت بیشتر به خرج دهید و انتخاب آگاهانه تری بکنید.

رعایت بهداشت

رعایت بهداشت در رابطه جنسی از جمله نکات مهم است که می بایست برای حفظ سلامت خود و همسرتان چه از لحاظ روانی و چه از لحاظ حسمی باید مد نظر قرار داده شود.

باید به این موصوع اشاره کنیم که مردان نقش پر رنگ تری در رابطه زناشویی دارند بنابراین مسئولیت بیشتر در این مورد بر عهده آنهاست. محصولات بهداشت جنسی به شما کمک میکنند که اصول بهداشتی را رعایت کنید و با مشکلاتی که افراد در زمان های قدیم با آن روبه رو میشدند مواجه نشوید

افزایش لذت و کیفیت رابطه زناشویی

یکی دیگر از دلایل، افزایش لذت و کیفیت آن است چرا که استفاده از محصولاتی مثل کاندوم های تاخیری با رایحه های مختلف و طعم های متنوع باعث میشود مدت زمان رابطه افزایش یابد.

انواع محصولات بهداشت جنسی

محصولات بهداشت جنسی شامل انواع مختلفی است که ویژگی ها و کاربردهای متفاوتی از یکدیگر دارند. ما در این قسمت به معرفی کامل آنها می پردازیم تا بتوانید اطلاعات خود را در این رابطه افزایش داده و کالای مورد نیاز خود را تهیه کنید

از جمله آنها

° انواع کاندوم ها

° ژل ها و اسپری های تاخیری

° ژل های روان کننده

° ژل های بهداشتی بانوان

° حجم دهنده ها

کاندوم ها

خرید محصولات زناشویی

کاندوم پوششی پلاستیکی و کشسانی است که برای جلوگیری از بارداری و انتقال بیماری های مقاربتی استفاده می شود. کاندوم ها جز پر مصرف ترین و پرفروش ترنی محصولات جنسی می باشند که افراد از آنها استفاده می کنند.

این محصولات به دو دسته زنانه و مردانه تقسیم میشوند که در شکل های مختلفی عرضه میشوند مثل خاردار، تاخیری و ساده که هر یک کاربرد های متفوتی دارند

کاندوم های تاخیری باعث بوجود آمدن تاخیری در انزال و افزایش زمان مقاربت میشوند.

حالت خاردار آنها به منظور افزایش لذت در هنگام رابطه جنسی قابل استفاده است.

و شکل ساده یا همان کلاسیک آن هم تنها به منظور جلوگیری از بارداری و انتقال بیماری کاربرد دارد. توجه کنید که کاندوم ها تا  85 درصد از بروز بارداری جلوگیری می کنند.

ژل ها و اسپری های تاخیری

امروزه بسیاری از مردان به دلایل مختلف دچار زود انزالی شده اند به طوری که سریع ارضا شده و نمی توانند رابطه خود را تکمیل کنند این موضوع در زندگی زناشویی طی گذر زمان مشکلات زیادی بوجود می آورد یکی از محصولات بهداشت جنسی برای رفع این مشکل استفاده از ژل ها و اسپری های تاخیری است که باعث میشود زمان برقراری رابطه افزایش یابد.

نحوه استفاده از ژل ها به این صورت است کهمقدار مناسبی از ژل را روی آلت تناسلی مالیده و بعد از ده دقیقه موضع را با آب سرد بشورید.

نحوه استفاده از اسپری ها نیز به این شکل است که آن را به مدت 5 تا 6 ثانیه روی بیضه ها اسپری کنید بعد از 5 دقیقه تاثیرات آن را می بینید.

توجه: اگر دارای بیماری های قلبی، کلیوی، کبری و صرع هستید قبل استفاده با پزشک خود مشورت کنید

ژل های روان کننده جنسی

در میان بانوان هستند افرادی که حین سکس دچار سوزش و درد شدید میشوند و این باعث میشود که نتوانند ادامه دهند. یکی از دلایل اصلی این موضوع خشگی واژن است. کاهش هورمون استروژن بدن، مصرف برخی داردها، استرس زیاد و غیره از جمله دلایل خشکی واژن است که این محصولات واژن و اطراف آن را به خوبی مرطوب میکنند و سوزش و درد را از بین میبرند.

ژل های بهداشتی بانوان

ژل های بهداشتی ساخته شده برای سلامتی و بهداشت بانوان است که با ترکیبات خود محیط ناحیه تناسلی را پتکسازی کرده و به حفظ PH آن کمک می کندو این محصول ها به خانم ها جهت حفظ سلامتی، رفع بوی بد واژن، رفع خشکی بسیار کمک می کند

خرید اینترنتی محصولات جنسی

بسیاری از افراد به دلایل مختلف که یکی از مهم ترین آنها فضای جامعه ما می باشد نمی توانند محصول مورد نیاز خود را از داروخانه ها و مراکز دیگر تهیه کننید که همین موضوع باعث بروز مشکلات زیادی شده است.

فروشگاه های اینترنتی یک راه نجات و کمک بزرگ برای افراد می باشند به طوری که میتوانند محصولات بهداشت جنسی مورد نیاز خود را به راحتی و بدون هیچ گونه رو در رویی با فردی تهیه کنند

نمایش بیشتر
انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها