ماسک مو شی باتر با آبکشی تاپ شاپ

  • دسته بندی : مو
ویژگی های اصلی محصول
54,900 تومان

2 در انبار

ماسک مو شی باتر با آبکشی تاپ شاپ محصول تخصصی مراقبت مو می باشد که در رفع وزی مو و خشکی شدید حرف اول را می زند و موها را به خوبی آبرسانی و تغذیه میکند. وظیفه اصلی این محصول مراقبت، احیا و تغذیه مو می باشد.

 

معرفی ماسک مو شی باتر با آبکشی تاپ شاپ

شی باتر  یا همان کره شی در بین تمام روغن های گیاهی در رفع خشکی شدید پوست و مو حرف اول را می زند و استفاده از آن برای مدت بسیاری کوتاهی بسیار مفید خواهد بود.

این محصول سرشار از این روغن بوده و مناسب داخل حمام می باشد و موهای خشک، زبر و آسیب دیده را تقویت و احیا می کند و افراد به راحتی موهای خود را شانه میکشند. حجم آن ۲۵۰ میلی لیتر است.

 

ویژگی های بارز

° رفع خشکی و وز مو

° حالت دهنده قوی

° درمان موخوره

° درخشان کننده

 

برای چه کسانی مناسب است

ماسک مو شی باتر با آبکشی تاپ شاپ مناسب برای موهای خشک و خیلی خشک میباشد و افراد با این نوع مو میتوانند به راحتی و بدون هیچ گونه عوارض از آن استفاده کنند. موهایی که حالت ناپذیر هستند و شانه کردن آنها سخت است با خرید این محصول مشکل خود را درمان می کنند.

 

روش مصرف

ابتدا موهای خود را با شامپو به خوبی شسته و مقداری از ماسک مو شی باتر  را به کف دست خود ریخته و روی ساقه مو ماساژ دهید و سعی کنید تا جای ممکن تماس مواد با کف سر کم باشد و فقط روی ساقه مو ماساژ دهیدبعد از ۳ الی ۴ دقیقه موهای خود را با آب ولرم بشورید.

 

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها