قوانین و مقررات

تکشین یک فروشگاه اینترنتی می باشد که مشتریان می توانند در سایت و رسانه های اجتماعی فروشگاه از خدمات و محصولات استفاده نمایند. توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین تکشین از سوی کاربر می باشد.

قوانین عمومی

تمامی قوانین، فرآیند‌ها و رویه‌های تکشین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کننده می‌باشد و کاربر یا مشتری موظف به رعایت قوانین مذکور می‌باشد. در صورتی که قوانین تکشین تغییر یابد جایگزین قوانین قبلی می شوند و درهمین صفحه اطلاعات آن بروزرسانی خواهد شد و مادامی‌که کاربر یا مشتری از خدمات تکشین استفاده می‌نماید به منزله پذیرش کامل این تغییرات از سوی وی می‌باشد.

تعریف کاربر و مشتری

کاربر به شخصی گفته می‌شود که در سایت تکشین ثبت نام نماید و مشتری به کاربری گفته می‌شود که اقدام به ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی تکشین می‌نماید. ثبت اطلاعات در حساب کاربری توسط کاربر به منزله تایید صحت اطلاعات از جانب وی می‌باشد.

رعایت حریم شخصی

تکشین متعهد می شود از اطلاعات خصوصی افرادی که از خدمات سایت استفاده می کنند محافظت نماید و در این راستا در حد توان خود، امکانات مورد نیاز برای امن تر شدن فضای سایت جهت حفظ اطلاعات مشتریان را بکار برده و توسعه دهد.

همه مطالب در دسترس تکشین، مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تکشین جزئی از اموال تکشین محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار تکشین است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای تکشین محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط تکشین وعلائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار تکشین است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

وب سایت تکشین هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.takshyn.com ندارد و کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت و ارسال سفارش

روز کاری از شنبه تا پنجشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی درتقویم سال جاری است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

 تمامی سفارش‌‏های ثبت شده در سایت تکشین به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. تکشین همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در تکشین به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای تکشین محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند

کاربر باید هنگام خرید کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات درست و به طور کامل تکمیل کند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌ همراه توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، تکشین جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

در تکشین تلاش بر آن است که اطلاعات و مشخصات کالا به بهترین شکل در اختیار کاربران قرار گیرد تا انتخاب بهتری داشته باشند اما باید توجه داشته باشید در هنگام انتخاب کالا کاربر باید به تمام مشخصات کالا دقت نماید و سپس اقدام به ثبت سفارش نماید. مسئولیت انتخاب کالا به صورت کالا بر عهده کاربر می‌باشد و تکشین هیچ مسئولیتی درباره انتخاب کاربر نخواهد داشت.

پرداخت وجه سفارش از ۲ طریق امکان پذیر می‌باشد:

▪ پرداخت اینترنتی از طریق درگاه‌های بانکی موجود در سایت تکشین

▪ وازیر وجه سفارش به شماره حساب اعلام شده از سوی تکشین

-نحوه ارسال

چنانچه کالا با پست سفارشی ارسال شود بسته ۵-۳ روز کاری به دست مشتری خواهد رسید. اگر با پست پیشتاز ارسال شود، بسته ۳-۱ روز کاری به دست مشتری می رسد.

-هزینه ارسال

خرید زیر 250 هزار تومان، هزینه ارسال 16000 تومان میباشد. خرید بالای 250 هزار تومان، بدون در نظر گرفتن وزن بسته شما رایگان ارسال می شود.

شرایط بازگشت کالا

ضمانت بازگشت ۷ روزه کالا یکی از خدماتی می‌باشد که تکشین برای رفاه حال مشتریان خود در نظر گرفته است.

-شرایط عمومی بازگشت کالا

مشتری موظف است در هنگام دریافت کالا از پیک تکشین یا مامور پست بسته خود را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت وجود آسیب فیزیکی از دریافت بسته خودداری نماید، همچنین مشتری موظف است در حضور مامور پست یا پیک تکشین محتویات سفارش خود را با فاکتور تطابق داده و در صورت تفاوت تعداد کالای ارسال شده با فاکتور از دریافت آن خودداری نماید.

هرگونه دخل و تصرف در کالا، اعم از استفاده، مخدوش کردن یا باز کردن پلمپ، پاره شدن لیبل مانع از امکان انصراف از خرید یا بازگشت کالا می‌شود. بنابراین قبل از باز کردن و استفاده از محصول به تاریخ انقضا، تطابق کالا با سفارش و سایر موارد که موجب لغو سفارش می‌شود توجه فرمایید.

پس از دریافت کالا توسط انبار، بخش کنترل کیفیت مورد اعلام شده توسط مشتری را مورد بررسی قرار می‌دهد در صورت صحت کالا تعویض یا وجه آن عودت داده می‌شود در غیر این صورت کالا مجددا برای مشتری ارسال خواهد شد.

توجه داشته باشید هرگونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی و هماهنگی با تکشین و بررسی ایشان بر عهده مشتری می‌باشد.

-درچه حالتی می‌توانیم از ضمانت بازگشت کالا استفاده نماییم؟

۱٫ وجود ایراد در کالای دریافت شده
در صورت وجود هرگونه ایراد در کالای دریافت شده، مشتریان عزیز حداکثر ۲۴ ساعت (یک روز کاری پس از دریافت کالا) باید مورد را به تیم پشتیبانی تکشین اطلاع دهند. تیم پشتیبانی تکشین پس از بررسی مورد اعلام شده از سمت مشتریان راهنمایی‌های لازم را جهت عودت یا تعویض کالا انجام می‌دهند.

۲٫ مغایرت کالای دریافت شده با سفارش
درصورت مغایرت کالای دریافت شده با اطلاعات مندرج در سایت مشتری ۴۸ ساعت (دو روزکاری) پس از دریافت کالا مهلت دارد تا مورد را به اطلاع تیم پشتیبانی برساند. پس از اعلام، بررسی‌های اولیه توسط پشتیبانی تکشین انجام می‌گردد و راهنمایی‌های لازم جهت بازگشت و عودت کالا توسط ایشان صورت می‌گیرد.

هزینه بازگشت کالا

در صورتی که کالا دچار ایراد باشد یا با اطلاعات مندرج در سایت تطابق نداشته باشد هزینه عودت کالا بر عهده تکشین می‌باشد، بنابراین پس از بازگشت کالا به تکشین باید تصویر برگه پستی یا فاکتور پیک را از طریق راه های ارتباطی برای پشتیبانی تکشین ارسال نمایید. در صورت عدم داشتن فاکتور پستی یا پیک امکان عودت هزینه ارسال وجود نخواهد داشت.

شرایط عودت وجه

۳ تا ۵ روز کاری پس از دریافت کالا توسط انبار و بررسی موارد اعلام شده از سمت مشتری، عودت وجه به حساب مشتری صورت می‌گیرد. توجه داشته باشید برای انجام عودت وجه، شماره کارت باید با نام سفارش دهنده کالا مطابقت داشته باشد.

-شرایط تحویل کالا توسط مشتری

مشتری موظف است در هنگام دریافت سفارش در حضور پیک سطح شهر و مامور پست اقلام سفارش را با فاکتور سفارش چک نماید و از صحیح و سالم بودن کالا مطمئن شود و پس از تایید موارد ذکر شده، سفارش خود را تحویل گیرد. بدیهی است امضاء و تائید شما به مامور پست یا پیک سطح شهر به منزله دریافت کالاهای سفارش شده به صورت کامل و سالم محسوب میگردد و پس از آن فروشگاه اینترنتی تکشین هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. و حق هرگونه اعتراض و شکایت را از خود نسبت به تعداد اقلام سفارش و سلامت کالا سلب می‌نماید.

-قوانین مربوط به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی

از آنجا که تمام محصولات تابع ضوابط و قوانین وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران هستند بعد از باز شدن درب محصول و یا لفاف پلاستیکی آن یا مخدوش شدن پلمپ‌های نصب شده بر روی محصول به هیچ عنوان محصول مرجوع و یا تعویض نمی‌شود.

ساعات کاری تکشین

روز‌های کاری تکشین شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۸:۰۰ و پنجشنبه‌ها از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷:۰۰ می‌باشد. منظور از روزکاری، روزهای غیرتعطیل مطرح در تقویم سال جاری است.

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها