کرم ویتامین c سینره ۶۵ میلی لیتر

ویژگی های اصلی محصول
%10 10هزار تومان تخفیف
86,400 تومان

3 در انبار

کرم ویتامین سی سنره یک محصول تخصصی است که جهت روشن کردن و شاداب کردن پوست صورت تولید شده. این کرم فرمولاسیون بسیار خوبی دارد و حاوی عصاره های طبیعی می باشد. ما در ادامه آن را کامل معرفی کرده و شیوه صحیح استفاده از آن را به شما آموزش داده ایم.

 

معرفی کرم ویتامین سی سینره

این محصول حاوی دو و نیم درصد ویتامین سی خالص می باشد که باعث روشن شدن و شادابی صورت می شود. جدای از این موضوع استفاده درست و مرتب از آن باعث افزایش تولید کلاژن شده. افزایش سن باعث کاهش تولید کلاژن در بدن می شود به همین منظور ما باید از محصول هایی استفاده کنیم که به افزایش کلاژن کمک کند.

یکی دیگر از ویژگی های کرم ویتامین c سینره این است که به کاهش چین و چروک صورت کمک خوبی می کند. چروک سطحی پوست را از بین برده و از ایجاد چروک عمقی جلوگیری می کند.

 

ویژگی های بارز

  • شفاف کننده پوست
  • شاداب کننده پوست های کدر
  • افزایش کلاژن
  • کاهش چین و چروک
  • بدون تست حیوانی

 

برای چه کسانی مناسب است

این کرم مناسب انواع پوست بوده و خانم هایی که حس می کنند پوستشان کدر شده، شفاف نیست و جذابیت خود را از دست  داده میتوانند به این محصول اعتماد کنند.

نکته مهم در این میان این است که آیا برای دور چشم هم می توانیم استفاده کنیم پاسخ ما این است که بهتر است از کرم دور چشم استفاده کنید چرا که تخصصی برای پوست اطراف چشم تولید شده است.

 

روش مصرف

همواره کیفیت محصول یک فاکتور مهم در نتیجه گیری می باشد ولی شیوه صحیح استفاده از آن نیز بسیار مهم است. هر صبح و شب (صبح بعد بیدار شدن و شب قبل خواب) مقدار مناسبی از کرم را روی صورت تمیز زده و به خوبی ماساژ دهید و اجازه دهید جذب شود.

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها