کرم مرطوب کننده خشخاش تاپ شاپ ۷۵ میلی لیتر

ویژگی های اصلی محصول
  • برند : topshop
  • عصاره : روغن شی باتر, عصاره خشخاش
%20 5هزار تومان تخفیف
23,900 تومان 19,100 تومان

امروزه به دلایل مختلف از جمله شستوشوی زیاد دست و صورت، آلودگی هوا، استفاده از مواد ضدعفونی کننده مثل الکل ها نیاز افراد به کرم مرطوب کننده با خاصیت رطوبت رسانی و ترمیم کنندگی  بسیار زیاد شده و کرم مرطوب کننده خشخاش تاپ شاپ یک انتخاب درست می باشد.

این محصول علاوه بر مرطوب کردن پوست دست و صورت در رفع التهابات و مشکلاتی مثل اگزما، خشکی شدید و پوسته پوسته شدن و… بسیار موثر است.

معرفی کرم مرطوب کننده خشخاش تاپ شاپ

این محصول حاوی عصاره خشخاش و شی باتر می باشد که برای رطوبت رسانی و ترمیم پوس های آسیب دیده بسیار مناسب می باشند. جذب آهسته ای دارد و هیچ گونه سنگینی روی پوست ایجاد نمی کند.

علت جذب آهسته این است که برای درمان خشکی، آسیب دیدگی پوست، التهاب و انواع اگزما بهتر است از محصول هایی استفاده کنیم که آهسته تر جذب می شوند و مواد مغذی به خوبی به پوست منتقل میشود.

حالت محصول تیوپی بوده و حاوی ۷۵ میلی لیتر حجم می باشد و رایحه ملایمی دارد.

 

ویژگی های بارز

° نرم و لطیف کننده قوی

° ماندگاری طولانی مدت

° درمان اگزما و ترمیم پوست

° تغذیه کننده

° مناسب انواع پوست

 

مناسب چه کسانی است

کرم خشخاش تاپ شاپ مناسب انواع پوست بوده و افراد در سنین مختلف میتوانند از آن جهت مرطوب کردن قوی پوست، رفع خشکی و درمان اگزما و التهابات پوست استفاده کنند.

ولی پیشنهاد میشود افرادی که سن بیشتر از سی دارند از این محصول استفاده کنند چرا که به صورت تخصصی برای این گروه از افراد تولید شده و نتیجه بهتری خواهد داشت. البته این موضوع به این معنا نیست که افراد زیر سی سال هیچ نتیجه ای نخواهند گرفت. مناسب پوست دست، صورت و بدن است.

 

روش مصرف

بهترین زمان استفاده به شرح زیر است

° بعد از حمام

° صبح ها

° شب قبل خواب

در زمان های گفته شده پوست جذب بهتری انجام داده و نتیجه بهتر خواهد شد. شما ابتدا پوست خود را با شوینده مخصوص مثل ژل شستو شو بشورید (از صابون پرهیز کنید) و مقداری از کرم مرطوب کننده تاپ شاپ را روی محل مورد نظر ماساژ داده و اجازه دهید کامل جذب شود در طول روز سه الی چهار بار این کار را انجام دهید.

 

 

مشخصات اصلی
برندtopshop
عصارهروغن شی باتر, عصاره خشخاش
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها