کرم مرطوب کننده پوست حساس لافارر ۷۵ میلی لیتر

ویژگی های اصلی محصول
%6 4هزار تومان تخفیف
65,850 تومان

کرم مرطوب کننده لافارر مخصوص پوست حساس برای پوست دست و صورت عمل رطویت رسانی، آبرسانی، کند کردن روند پیری و تقویت را به خوبی انجام میدهد. این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به صورت تخصصی برای افرادی با ابن نوع تیپ پوستی تهیه و تولید شده است. ما در ادمه ویژگی های آن را به شما کامل توضیح داده ایم.

 

معرفی کرم مرطوب کننده لافارر مخصوص پوست حساس

این محصول از عصاره گیاهان پنیرک و آلوئه ورا و روغن زیتون و بادام تشکیل شده است که باعث میشود این کرم رطوبت رسانی طولانی مدتی داشته باشد و قرمزی، التهابات و حساسیت پوستی را به طور کامل درمان کند.

کرم مرطوب کننده پوست حساس لافارر هم مناسب برای پیشگیری از ایجاد التهابات، پوسته پوسته شدن، خارش، قرمزی پوست و حساسیت پوستی است و هم میتواند تمام این موضوعات را پس از یک الی دو دوره استفاده به صورت کامل درمان کند. حجم ۷۵ میلی لیتر و دارای بسته بندی میباشد.

 

ویزگی های بارز

° آبرسانی و مرطوب کنندگی قوی

° پیشگیری و درمان قرمزی، التهاب و حساسیت

° بازیابی حس طراوت و شادابی پوست

° فاقد اسانس

 

برای چه کسانی مناسب است

به صورت تخصصی برای افرادی با تیپ پوستی حساس تولید و عرضه شده. این افراد باید از محصول هایی استفاده کنند که فاقد اسانس و مواد شیمیایی باشد و به پوست دست و به خصوص صورت آسیبی وارد نکند چراکه اگر دچار آسیب شود مدت زمان زیادی برای درمان و احیای مجدد نیاز است. اگر شما جز این افراد هستید این محصول یک انتخاب آگاهانه و درست می باشد.

 

روی مصرف

شما باید به منظور تقویت و احیای پوست خود روزانه سه الی چهار مرتبه از کرم، روی صورت و دست تمیز استفاده کنید صبح ها بعد بیدار شدن و شب ها قبل خواب و دوبار نیز در ساعت های مختلف روز. این روتین را به مدت ۲ هفته داشته باشید و شاهد تغییرات مثبت باشید.

 

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها