کرم مرطوب کننده لافارر پوست نرمال و مختلط ۷۵ میلی لیتر

ویژگی های اصلی محصول
%6 4هزار تومان تخفیف
65,850 تومان

کرم مرطوب کننده لافارر مخصوص پوست نرمال و مختلط یک محصول بسیار باکیفیت جهت حفظ رطوبت پوست و آّبرسانی به سلول های پوست دست و صورت می باشد. این کرم مرطوب کننده تولید شده بر پایه عصاره های طبیعی بوده و به سلامت و شادابی پوست کمک می کند.

 

معرفی کرم مرطوب کننده لافارر مخصوص پوست نرمال و مختلط

این محصول از برند لافارر حاوی عصاره بابونه، آلوئه ورا، گل همیشه بهار و روغن زیتون و بادام است. فرمولاسیون و مواد موجود در آن به پوست های نرمال کمک می کند که سلامت و شادابی خود را حفظ کنند و نیز به پوست های مختلط کمک می کند ( این نوع پوست دارای دو حالت خشک و چرب می باشد معمولا پیشانی و بینی چرب بوده و گونه ها خشک می باشد ) که به سمت یکدستی و نرمال بودن حرکت کند.

کرم مرطوب کننده لافارر پوست نرمال و مختلط ویژگی ضد پیری دارد و روند آن را کند می کند و از پوست در مقابل رادیکال های آزاد به خوبی محافظت می کند. حجم آن ۷۵ میلی لیتر بوده و در بسته بندی بسیار زیبا به مشتریان عرضه می شود.

 

ویژگی های بارز

  • مرطوب کننده قوی
  • جذب بسیار سریع
  • عدم ایجاد سنگینی روی پوست
  • آبرسان
  • تشکیل شده از عصاره های طبیعی

 

برای چه کسانی مناسب است

مناسب برای خانم ها و آقایانی می باشد که پوست نرمال و یا مختلطی دارند. برای استفاده روزانه روی دست و صورت مناسب بوده و به عنوان آبرسان نیز عمل می کند.

 

روش مصرف

صبح ها بعد از بیدار شدن و شب ها قبل خواب صورت خود را با شوینده بشورید ( شوینده ترجیحا مناسب پوست نرمال باشد ) و مقداری از کرم مرطوب کننده لافارر پوست مختلط را روی آن ماساژ داده و اجازه دهید جذب شود. از این محصول می توانید روی پوست گردن نیز استفاده کنید.

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها