ضد آفتاب بی رنگ spf 50 لافارر مخصوص پوست چرب

ویژگی های اصلی محصول
238,900 تومان

کرم ضد آفتاب بی رنگ لافارر پوست چرب محصولی است که بافت بسیار سبکی داشته و هیچ گونه سنگینی روی پوست دست و صورت ایجاد نمی کند. این کرم خاصیت های زیادی دارد که در ادامه آن ها را معرفی کرده و توضیح داده ایم.

 

معرفی کرم ضد آفتاب بی رنگ لافارر پوست چرب

این محصول فاقد چربی و عوامل ایجاد کننده آکنه و جوش می باشد. فرمولاسیون فوق سبکی دارد و از پوست در برابر اشعه های مضر خورشید مثل uva و uvb به خوبی محافظت می کند و مانع آفتاب سوختگی و آسیب به لایه های زیرین پوست صورت می شود. یکی از مزیت های اصلی این کرم ضد آفتاب این است که خاصیت درمانی دارد و در جلوگیری و رفع لک های پوستی بسیار موثر است.

از بروز چین و چروک جلوگیری کرده و ضد حساسیت می باشد دارای spf 50 بوده و حجم آن چهل میلی لیتر است و در بسته بندی زیبا به مشتریان عرضه می شود. یکی از فاکتور های مهم که در این نوع محصولات باید باشد pa است، این کرم دارای فاکتور +++pa می باشد.

 

ویژگی های بارز

° ضد لک

° فاقد چربی

° جذب بسیار سریع

° محافظت از پوست در برابر نور

° ضد جوش و آکنه

 

برای چه کسانی مناسب است

مناسب پوست های چرب، جوش دار و مستعد آکنه می باشد. روی این نوع پوست سنگینی ایجاد نمی کند و به درمان و رفع جوش های صورت نیز کمک می کند.

 

روش مصرف ضد آفتاب بی رنگ لافارر پوست چرب

نیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض خورشید ابتدا صورت خود را با شوینده مخصوص بشورید. این کار باعث میشود کرم به خوبی جذب پوست شود. بعد از آن مقدار مورد نیاز از مخصول را روی پوست ماساژداده و اجاره دهید جذب شود. هر چهار ساعت یک بار آن را تمدید کنید

 

 

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها