کرم ترک دست و پا جی ۵۰ میل

ویژگی های اصلی محصول
8,950 تومان

3 در انبار

کرم ترک دست و پا جی محصول بسیار تاثیر گذار جهت رفع زبری و شیارهای دست و پا می باشد. این کرم از برند جی فرمولاسیون خاصی دارد که باعث شده قدرت چرب کنندگی بالایی داشته باشد البته نه به این معنا که احساس سنگینی روی پوست ایجاد می‌کند بلکه می‌تواند در مدت زمانی کم ترک های دست و پا را از بین ببرد.

 

معرفی کرم ترک دست و پا جی

این محصول به صورت تخصصی برای پیشگیری و درمان ترک، پینه و زبر شدن پوست دست، آرنج، زانو و پا تولید شده است. مواد اصلی تشکیل دهنده آن عبارتند از روغن بادام، موم زنبور عسل، وازلین و گلیسیرین که همگی در خشکی بسیار تاثیر گذارند.

 برای چه کسانی مناسب است: 

مناسب پوست های خشک و آسیب دیده و نرمال –  مناسب پوست دست، زانو، آرنج و پا –  مناسب مصرف روزانه. توجه کنید که این مجصول یک کرم آبرسان  نیست که از آن استفاده کنید ویژگی اصلی آن نرم کردن و رفع خشکی قسمت هایی از بدن است که قبل تر گفته شده.

 روش مصرف:

در مواقع مورد نیاز مقداری از کرم را روی محل مورد نظر ماساژ دهید. پیشنهاد میشود برای نتیجه گیری بهتر و سریع تر ابتدا محل مورد نظر را تمیز کرده و بشورید و از این کرم ترک دست و پا جی استفاده کنید. روزانه سه تا چهار بار

فواید کرم ترک دست و پا

رفع خشکی و ترک های دست، پا، آرنج و زانو در کمترین زمان ممکن –  رطوبت رسانی و لطیف کننده پوست دست و پا –  پیشگیری از ایجاد عارضه های پوستی از جمله ترک پینه و زبر شدن. این کرم خاصیت درمانی دارد

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها