کرم ترک پا عمیق جی ۵۰ میل

ویژگی های اصلی محصول
%17 3هزار تومان تخفیف
18,000 تومان 15,000 تومان

امروزه افراد به دلیل فعالیت زیاد و پوشیدن کفش برای ساعات طولانی بیشتر در معرض ایجاد ترک های کف پا می باشند و باید بدانید که پا قلب دوم انسان است و مراقبت از آن امر بسیار ضروری می باشد. یکی از بهترین راهکار ها، استفاده از کرم ترک عمیق پا برند جی می باشد که در ادامه مزت های آن را با شما در میان میگذاریم.

معرفی کرم ترک عمیق پا جی

کرم ترک پا از برند پرسابقه و محبوب جی یک محصول مراقبتی جهت پیشگیری و ترمیم ترک های عمیق پا می باشد. حاوی عصاره میموزا، گل همیشه بهار و روغن بادام است که آن را به یک کرم گیاهی تبدیل کرده است.

عصاره میموزا موجود در آن جهت درمان ترک های عمیق بسیار مناسب بوده و به ترمیم آن کمک می کند.

برای چه کسانی مناسب است

مناسب برای رفع ترک های پا، زانو و آرنج می باشد. برای درمان تیرگی ناشی از خشکی پوست نیز مناسب بوده و افراد به منظور جلوگیری و درمان سریع ترک های پوست پا می توانند از آن استفاده کنند

روش مصرف

سعی کنید بعد از حمام که لایه برداری ملایمی از پوست انجام شده مقداری از کرم را در محل مورد نظر ماساژ داده و اجازه دهید که کاملا جذب شود. انجام مداوم این کار بعد از یک تا دو هفته نتیجه خوبی را ایجاد می کند.

فواید

با خرید این کرم نه تنها به رفع ترک های کف پا بلکه آرنج و زانو هم کمک می کنید. وچود عصاره های قوی و طبیعی در این محصول برند جی باعث شده در مدت زمان کم و خیلی سریع به نتیجه دلخواه برسید. رایحه آن بسیار خوب بوده و شما را اذیت نمی کند.

قیمت بسیار مناسبی داشته و برای شما صرفه اقتصادی دارد

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها