کرم مرطوب کننده سینره پوست خشک ۶۵ میلی لیتر

ویژگی های اصلی محصول
%10 7هزار تومان تخفیف
70,000 تومان 63,000 تومان

کرم مرطوب کننده سینره مناسب پوست خشک محصولی است ه میتواند نیاز های خانم ها و آقایان که پوست خشک و معمولی دارند را رفع کند و به سلامت آن کمک کند. ما در ادامه تمام ویژگی ها و شیوه صحیح استفاده از آن را به شما آموزش داده ایم.

معرفی کرم مرطوب کننده سینره مناسب پوست خشک

فرمولاسیون این کرم آن را به یک انتخاب عالی برای پوست صورت و دست تبدیل کرده است چرا که سرشار از روغن آرگان، شی باتر و عصاره مخمر میباشد رطوبت رسانی عمیقی دارد و نه تنها جذب بسیار سریعی دارد از ماتدگاری بالایی نیز برخوردار است.

روغن آرگان موجود در آن به سلامت پوست کمک میکند و در جوانسازی و کاهش چین و چروک بسیار موثر است و روغن شی باتر در نرم کردن و حفظ رطوبت مفید است .حجم آن ۶۵ میلی لیتر بوده و در بسته بندی بسیار زیبا به شما ارائه میشود. این کرم مرطوب کننده قیمت بسیار مناسبی دارد و بسیار باکیفیت است

 

ویژی های بارز

° نرم کننده قوی

° دارای ماندگاری بالا

° جوانساز پوست

° رفع خشکی

° مناسب صورت و دست

 

برای چه کسانی مناسب است

کرم مرطوب کننده پوست خشک سینره مناسب آقایان برای بانوان و آقایان اتو مخصوص افرادی با تیپ پوستی خشک و معمولی میباشد و کمک میکند پوست های خشک آبرسانی شده و مشکلاتی مثل پوسته پوسته شدن و کشیدگی پوست را درمان میکند و پوست های معمولی را سالم و شاداب نگه میدارد.

روش مصرف

در گام اول توجه کنید که قبل از استفاده از هر نوع کرمی چه مرطوب کننده چه آبرسان و چه ضدآفتاب باید پوست خود را تمیز کنید سپس مقدار مناسبی از آن را روی پوست دست و صورت به خوبی ماساز دهید تا کاملا جذب شود صبح ها بعد بیدار شدن و شب ها قبل خواب زمان های بیار خوبی برای استفادع میباشند اگر پوست شما خشک است و نه معمولی روزانه سه الی چهار بار استفاده کنید.

 

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها