کرم دور چشم cinere سی میلی لیتر

ویژگی های اصلی محصول
120,000 تومان

پوست دور چشم بسیار آسیب پذیر و حساس است و ما نباید از هر کرمی برای مراقبت از آن استفاده کنیم. کرم دور چشم سینره یک انتخاب عالی برای رفع چروک و سیاهی دور چشم می باشد که از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. ما در ادامه ویژگی ها و شیوه صحیح استفاده از آن را به شما آموزش داده ایم.

 

معرفی کرم دور چشم سینره

این محصول به صورت کاملا تخصصی برای پوست اطراف چشم تهیه و تولید شده است. آب، روغن گل همیشه بهار، ویتامین e، شی باتر، روغن دانه کتان و کوآنزیم Q10 مواد اصلی این کرم می باشند که آن را به یک محصول گیاهی و موثر تبدیل کرده است. یکی از نکات مهم در خرید محصول تخصصی برای دور چشم این است که می بایست فاقد پارابن باشد تا به پوست آسیب نزند.

این محصول طوری طراحی شده که باعث میشود پروتئین ها کم تر تجزیه شوند چرا که تجزیه پروتئین عامل اصلی ایجاد چین و چروک می باشد. حجم آن سی میلی لیتر بوده و در بسته بندی به شما ارائه می شود.

 

ویژگی های بارز

° فاقد پارابن

° ضدچروک

° رفع سیاهی اطراف چشم

° آبرسان قوی

° تشکیل شده از مواد گیاهی

 

برای چه کسانی مناسب

چه خانم ها و چه آقایان می توانند از کرم اطراف چشم سینره استفاده کنند. برای رفع تیرگی همه سنین حتی نوجوانان می توانند استفاده کنند و به عنوان ضد چروک افراد می بایست از سن ۲۵ سالگی به بعد به طور مرتب استفاده کنند.

 

روش صحیح استفاده

بعد از تمیز کردن پوست با شوینده هر صبح و شب مقدار مناسبی را روی پوست تمیز دور چشم قرار داده و با حرکات ضربه ای خیلی آرام پخش کنید تا کامل جذب شود.

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها