کرم ضد آفتاب سینره spf 50 بی رنگ برای پوست چرب

ویژگی های اصلی محصول
%11 9هزار تومان تخفیف
81,600 تومان 72,600 تومان

ضد آفتاب بی رنگ سینره برای پوست چرب محصولی بسیار باکیفیت جهت محاففظت از پوست دست و صورت در برابر اشعه های مضر خورشید می باشد. جذب سریعی دارد و فاقد چربی می باشد. ما در ادامه به معرفی کامل این محصول می پردازیم.

 

معرفی ضد آفتاب بی رنگ سینره برای پوست چرب

این محصول فاقد چربی، فاقد پارابن و بدون رنگ  می باشد. هیچ نوع سنگینی روی پوست ایجاد نمی کند و از پوست در برابر اشعه های uva و uvb محافظت می کند. یکی از ویژگی های اصلی این کرم ضدآفتاب این است که از بروز پیری، ایجاد چین و چروک و نیز به وجود آمدن لک های پوستی جلوگیری می کند. دارای فاکتور محافظتی بسیار مهم +++pa است. حجم آن ۵۰ میلی لیتر است و در بسته بندی زیبا به مشتریان ارائه می شود.

این محصول فرمولاسیونی دارد که بعد از استفاده و جذب شدن روی پوست ظاهری غیر چرب (مات) روی پوست ایجاد می کند.

 

ویژگی های بارز

° فاقد پارابن

° فاقد چربی

° دارای بافت سبک

° جذب بسیار سریع

° ضد لک

 

برای چه کسانی مناسب است

مناسب برای آقایان و خانم ها با پوست های چرب و یا جوش دار می باشد. همچنین از بروز لک های پوستی و چین و چروک جلوگیری میکند. اگر شما دچار لک های پوستی شده اید یکی از مهم ترین محصولات مراقبتی که باید استفاده کنید ضدآفتابی با خاصیت ضدلکی می باشد بنابراین این محصول مناسب شماست.

 

روش مصرف

کرم ضد آفتاب سینره مخصوص پوست چرب را باید به درستی استفاده کنید تا از بروز عوارض پوستی و آسیب های خورشید جلوگیری کنید. حتما نیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض خورشید مقدار مناسبی از کرم را روی پوست ماساژ داده و اجازه دهید تا کامل جذب شود. هر چهار ساعت یک بار آن را تمدید کنید. در تمدید به مقدار کمتری استفاده کنید.

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها