کرم ضد چین و چروک سینره

ویژگی های اصلی محصول
120,000 تومان

کرم ضد چروک سینره محصولی است که میتواند به افراد جهت رفع کامل چروک سطحی و جلوگیری از ایجاد چین و چروک سطحی کمک کند. مواد اولیه بسیار باکیفیتی دارد و مناسب انواع پوست است. ما در ادامه به معرفی کامل آن و نحوه صحیح استفاده از کرم پرداخته ایم.

 

معرفی کرم ضد چروک سینره

این محصول حاوی عصاره گیاه myrtus برای جلوگیری از تخریب کلاژن می باشد، چرا که کلاژن نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت و زیبایی پوست دارد و با افزایش سن میزان تولید آن کاهش می یابد و بهترین کار این است که از کرم های تخصصی برای جلوگیری از تخریب آن استفاده کنیم.

کمپلکس MDI یکی دیگر از موادی است که جهت جلوگیری از ایجاد چروک در این محصول به کار رفته است. همچنین حاوی کوانزیم Q10 و ویتامین E جهت حذف رادیکال های آزاد می باشد.

 

ویژگی های بارز

° فاقد پارابن

° رفع چین و چروک صورت

° کمک به حفظ سلامت پوست

° تغذیه کننده سلول های پوستی

 

برای چه کسانی مناسب است

کرم ضد چین و چروک سینره مناسب انواع پوست می باشد و توصیه می شود افراد از سن سی سالگی اسفاده از این کرم را آغاز کنند چرا که در سنین بالاتر کمک می کند پوستی صاف و شاداب داشته باشند.

 

نحوه استفاده از ضد چروک سینره

شما می بایست هر صبح بعد از بیدار شدن و هر شب قبل از خواب ابتدا صورت خود را با شوینده های فاقد مواد صابونی مثل فیس واش و… تمیز کرده و مقدار مناسبی از کرم را روی صورت و حتی گردن ماساژ دهید تا کامل جذب شود. در سایر زمان ها استفاده نکنید چون تاثیر زیادی نخواد داشت.

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها