چگونه آرایشی جذاب داشته باشیم

چگونه آرایش جذابی داشته باشیم

آرایش کردن صورت در این روزها یکی از تاپ ترین و جذاب ترین کارها برای بسیاری از خانم ها می باشد که اعتماد به نفس آنها را به شدت افزایش داده و قدرت تاثیر گذاری این افراد بر روی دیگران را بیشتر میکند

 تیم مشاوره  تکشین در ادامه به اصول درست و صحیح آرایش را به شما می آموزد و به شما کمک می کند با روشهای ساده چهره ای جذاب تر و زیباتر داشته باشید

چگونه آرایش کنیم که جذاب شویم

در ادامه تمام مراحل یک آرایش جذاب را با شما در میان می گذاریم  و در مورد هر کدام نکاتی مهم را بیان می کنیم.  پیشنهاد می‌شود همواره  صفحه‌ اینفلوئنسرهای زیبایی از جمله صدف بیوتی و ملینا تاج را  در شبکه های اجتماعی دنبال کرده و با تمام نکات میکاپ آشنا شوید.

– استفاده از کرم مرطوب کننده

همیشه سعی کنید در قدم اول قبل از آرایش کردن از یک کرم مرطوب کننده بر روی پوست استفاده کنید این کار نه تنها در حفظ سلامت پوست بسیار تاثیرگذار است بلکه باعث می شود آرایش شما بهتر دیده شود

– پرایمر را فراموش نکنید

پرایمر جز لوازم آرایشی است که چه در زمان آرایش ملایم چه غلیظ می بایست حتما از آن استفاده کرد کار اصلی این محصول یکنواختی پوست و پر کردن منافذ صورت می باشد و کمک می کند که مواد آرایشی به طور کامل روی پوست فیکس شوند. پیشنهاد می شود حتما از آن استفاده کنید

– استفاده از کرم پودر

کرم پودرها جزء پرفروش ترین محصولات در سراسر دنیا می باشد همین موضوع به خوبی ارزش آنها را در بین خانم ها نشان می دهد. استفاده از یک کرم پودر با کیفیت پایه و اساس هر آرایشی می باشد مگر اینکه پوست شما بسیار صاف باشد و نیازی به این مرحله نداشته باشید.

یکی از اشتباهاتی که بسیاری از خانم ها دچار آن می شوند مقدار استفاده از کرم پودر است یعنی فکر میکند  زمانی که آرایش ملایمی انجام می دهند  به کرم پودر کمتری نیاز دارد در یک جمله باید گفت شما یا باید از این محصول استفاده کنید یا نکنید دیگر تغییر در مقداری که استفاده می کنید بی معنی است.

– کانسیلر برای دور چشم

کانسیلر تاثیر زیادی در جذاب کردن آرایش شما دارد چرا که به زیبایی چشمان کمک زیادی می‌کند کانسیلرها پف و تیرگی دور چشم و قسمت های مختلف صورت را مخفی کرده و پوستی زیباتر را به همه نشان می‌ دهند.

– پودر تثبیت کننده آرایش

پودرهای تثبیت کننده آرایش باعث می شوند میکاپ شما فیکس تر شده و پوست صورت شما براق تر شود در این مرحله مقداری از آن را روی صورت استفاده کنید.

نکته ای که در این میان باید به آن توجه کرد این است که اگر پوست شما خشک است و بعد از آرایش وارد فضای باز می‌شوید و با نور خورشید رو به رو خواهید شد پرتوهای خورشید حالت پودری صورت شما را بسیار بد نشان می‌دهد اما نور موجود در فضاهای بسته مثل مجالس خانه و.. مشکلی ایجاد نمیکند.

– مداد ابرو

ابرو ها به طور مستقیم بر زیبایی چشم اثر می‌گذارد و چشم نیز نقطه کانونی چهره هر فردی می باشد بنابراین با یک مداد ابرو، ابروهای خود را زیبا و یکنواخت  کنید. اما توجه کنید که در این مرحله زیادروی نکنید.

– سایه چشم

بی شک سایه ها جز لوازم آرایشی بسیار جذاب برای هر زن و دختری می باشد شما می بایست به درستی از رنگ‌های موجود در آن استفاده کنید در غیر این صورت به شما زیبا نخواهد بود

– خط چشم و ریمل

ریمل و خط چشم به طور ناگهانی  چهره شما را دچار تغییر قابل توجهی می کنند سعی کنید زمانی که می‌خواهید یک آرایش بسیار ملایمی داشته باشید روی این دو مورد بیشتر کار کنید و تاثیر آن را ببینید.

– رژلب برای داشتن آرایشی جذاب

در پایان نوبت می رسد استفاده از رژ لب، رژ لب ها برای داشتن آرایشی جذاب و کامل می بایست مورد استفاده قرار بگیرد هر چقدر که میکاپ صورت شما کامل و مفید باشد و از این محصول استفاده نکنید سایر قسمت های صورت شما نیز به چشم نمی آید.

میکاپی ساده و جذاب

آرایش های سنگین برای بسیاری از خانم‌ها قابل استفاده نیست چرا که بسیار وقت گیر می باشند و در بسیاری از مکان ها نمی توان از آن استفاده کرد. در ادامه یک ویدیو بسیار کامل از اینفلوئنسر بسیار مشهور، صدف ‌بیوتی را برای شما آماده کردیم که به شما آموزش میدهد چگونه یک میکاپ جذابی داشته باشید در عین حال که انجام آن بسیار آسان می باشد و زیبایی شما را افزایش دهید.

ادامه ویدئو قبل در این فیلم می باشد شما در پایان این دو کلیب یاد میگیرید که چگونه با یک سری کارهای ساده و آسان جذاب شوید و زیبایی خود را افزایش دهید.