کاندوم شادو مدل Gold

ویژگی های اصلی محصول
15,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

کاندوم shadow gold جز محصولات جنسی بسیار باکیفیت در بازار است این محصول حاوی ماده تاخیری گیاهی با دوز بالا جهت تاخیر در انزال و افزایش زمان مقاربت می باشد.

 

معرفی کاندوم shadow gold

این محصول دارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشتر است داخل هر بسته از کاندوم دوازده عدد وجود دارد که میتوانید از آن استفاده کنید. دارای نشان استاندارد و سیب سلامت. ویژگی اصلی این محصول تاخیری است. استفاده از چنین محصولی باعث میشود شما علاوه بر رعایت بهداشت هنگام رابطه از لذت بیشتری برخوردار شوید همچنین کمک می کند رابطه جنسی مدت زمان بیشتری دامه داشته باشد.

 

° در هر بسته دوازده عدد وجود دارد

° ویژگی اصلی آن تاخری بوده

° دارای حلقه های آناتومیک و کانتوری جهت ایجاد تاخیر فیزیکی در انزال

 

نحوه استفاده از کاندوم طلایی شادو

توجه کنید که قبل ار استفاده از آن دست های خود را کامل بشورید تا آلودگی ها را منتقل نکنید. داخل هر بسته از این کاندوم ها یک برگه وجود دارد که آموزش تصویری استفاده از آن را در اختیار شما قرار داده است.

 

خرید اینترنتی کاندوم

امروزه بسیاری از افراد به دلایل مختلف نمی توانند به راحتی محصول جنسی خود را از داروخانه ها و مراکز حضوری دیگر تهیه کنند. در این زمان بهترین راهکار خرید از فروشگاه های اینترنتی معتبر است. شما پس از ورود به سایت ها میتوانید تنها با چند کلیک محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید.

شما میتوانید کاندوم shadow gold را به راحتی و با قیمت مناسب از تکشین خریداری کنید. این محصول به صورت کاملا بسته بندی شده برای شما ارسال می شود.

 

 

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها