شامپو موهای رنگ شده تاپ شاپ ۵۰۰ میل

  • دسته بندی : مو
ویژگی های اصلی محصول
%11 5هزار تومان تخفیف
45,000 تومان

شامپو موهای رنگ شده تاپ شاپ میتواند محصولی باشد که به خانم هایی که موهای خود را رنگ میکنند کمک کند تا موهایشان دچار آسیب و سوختگی نشود. بسیاری از خانم ها بعد از این کار از محصولاتی استفاده می کنند که باعث میشود موهایشان دچار مشکلاتی از جمله موخوره، وزی، ریزش و خشکی شدید شود و تنها دلیل آن انتخاب شوینده مو نامناسب است.

معرفی شامپو موهای رنگ شده تاپ شاپ

موهای رنگ شده و آسیب دیده توسط عواملی، همچون مواد شیمیایی، اتو و سشوار دچار سوختگی و شکستگی شده و باید سریعا احیا شوند در غیر این صورت افراد دچار ریزش مو، موخوره و وز مو میشوند استفاده از شامپوهای ملایم در این حالت بهترین انتخاب میباشد. شامپو  موهای رنگ شده top shop حاوی مقدار زیادی روغن آرگان بوده و شویندگی ملایمی دارد. این شامپو به خوبی موها را تغذیه و آبرسانی کرده و سبب احیای آن میشود. روغن آرگان موجود در آن مانع خشکی مو و کف سر می شود.

 

ویژگی های بارز

° جلوگیری از آسیب به مو

° احیای موهای آسیب دیده

° رفع خشکی مو و وز مو

° درمان موخوره

 

برای چه کسانی مناسب است

مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیده میباشد به این معنی که نتنها افرادی که موهای خود را رنگ میکنند به منظور جلوگیری از آسیب به مو ها میتوانند از آن استفاده کنند بلکه افرادی که به دلایل مختلف مثل رنگ، دکلره، حرارت سشوار و… موهایشان آسیب دیده و دچار ریزش، خشکی و … شده اندمیتوانند با استفاده از این محصول آن را احیا کنند.

روش مصرف

مقدار مناسبی از شامپو موهای رنگ شده تاپ شاپ را در کف دست خود رقیق کنید سپس روی موها و به خصوص پوست سر به آرامی ماساژ دهید و بعد از ۳ تا ۵ دقیقه موها را با آب ملایم بشورید. توجه کنید که به آرامی موهای خود را ماساژ دهید.

 

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها