شامپو مخصوص موهای رنگ شده تاپ شاپ ۵۰۰ میلی لیتر

  • دسته بندی : مو
ویژگی های اصلی محصول
  • برند : تاپ شاپ
  • عصاره : آرگان
%19 11هزار تومان تخفیف
56,300 تومان 45,700 تومان

3 در انبار

شامپو موهای رنگ شده تاپ شاپ محصولی است که به صورت تخصصی برای خانم هایی تولید شده که موهای خود را رنگ می کنند و پس از آن میاز به مراقبت دارند. این محصول کمک می کند موها دچار سوختگی و آسیب دیدگی نشوند و نیز از بروز موخوره، زبری، خشکی و… جلوگیری می کند.

ما در ادامه به معرفی کامل محصول پرداخته ایم و در آخر صفحه یک ویدئوی معرفی قرار داده ایم.

معرفی شامپو موهای رنگ شده تاپ شاپ

موهای رنگ شده و آسیب دیده توسط عواملی، همچون مواد شیمیایی، اتو و سشوار دچار سوختگی و شکستگی شده و باید سریعا احیا شوند در غیر این صورت افراد دچار ریزش مو، موخوره و وز مو میشوند استفاده از شامپوهای ملایم در این حالت بهترین انتخاب میباشد.

شامپو مخصوص موهای رنگ شده تاپ شاپ حاوی مقدار زیادی روغن آرگان بوده و شویندگی ملایمی دارد. این شامپو به خوبی موها را تغذیه و آبرسانی کرده و سبب احیای آن میشود. روغن آرگان موجود در آن مانع خشکی مو و کف سر می شود. حجم ۵۰۰ میلی لیتر است و در بسته بندی جدید ارائه می شود.

 

ویژگی های بارز

° جلوگیری از آسیب به مو

° احیای موهای آسیب دیده

° رفع خشکی مو و وز مو

° درمان موخوره

° نرم کننده مو

 

برای چه کسانی مناسب است

به صورت تخصصی برای افرادی تولید شده که موهای خود را رنگ می کنند و یا موهایشان آسیب دیده است. افرادی که مرتب موهای خود را رنگ کرده اند به منطور جلوگیری از خشکی، موخوره وآسیب دیدگی میتوانند استفاده کنند همچنین افرادی که موهای خود را رنگ، دکلره و … کرده اند و موهایشان دچار آسیب دیدگی شده می توانند برای درمان  و احیای آن از این شامپو استفاده کنند.

اکثر افرادی که این اعمال را انجام  میدهند دچار این مشکلات می شوند و نباید از هر شامپویی استفاده کنند شامپو برای موهای رنگ شده و شامپو بدون سولفات لافارر بهترین انتخاب می باشند.

روش مصرف

ابتدا موهای خود را خیس کنید و سپس مقدار مناسبی از شامپو را به کف دست بریزید و آن را رقیق کنید و روی ساقه مو و کف سر به خوبی ماساژ دهید بعد از سه الی پنج دقیقه موها را با آب ولرم ( نه داغ نه سرد ) آبکشی کنید.

 

مشخصات اصلی
برندتاپ شاپ
عصارهآرگان
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها