شامپو روزانه آرگان تاپ شاپ ۵۰۰ میلی لیتر

  • دسته بندی : مو
ویژگی های اصلی محصول
%15 8هزار تومان تخفیف
53,400 تومان 45,300 تومان

4 در انبار

شامپو روزانه آرگان تاپ شاپ یک محصول مراقبت مو با شویندگی ملایم می باشد. حاوی روغن های گیاهی بوده و از کیفیت خوبی جهت پاکیزگی و حفظ طراوت مو برخوردار است.

 

معرفی شامپو روزانه آرگان تاپ شاپ

این محصول بر پایه روغن آرگان تهیه و تولید شده است و می تواند ساقه مو و کف سر را به خوبی آبرسانی کرده و خشکی و وز بودن مو را بعد از یک دوره استفاده به شدت کاهش دهد.

توجه کنید شامپو روزانه تاپ شاپ هیچ گونه عوارضی را روی موها ایجاد نمی کند چرا که به صورت تخصصی برای استفاده روزانه تولید شده.

بسیاری از شامپو ها این ویژگی را ندارند و استفاده مکرر از آن ها ریزش مو را افزایش داده و موها را ضعیف می کند و پیشنهاد داده می شوذ از آن ها هفته این سه الی چهار بار استفاده کنید. اکثر شامپوهای تخصصی مثل ضدشوره، ضدریزش، تقویت کننده ها و… این گونه هست. حجم آن ۵۰۰ میلی لیتر استو به تازگی در بسته بندی بسیاز زیبا و کیفیت بالاتر عرضه شده است

 

ویژگی های بارز

° رفع خشکی ساقه مو

° کاهش دهنده خارش کف سر

° ضد موخوره و وز مو

° مناسب مصرف روزانه

° نرم کننده

 

برای چه کسانی مناسب است

این شامپو حاوی آرگان مناسب برای افرادی می باشد که موهایی خشک و وز و یا نرمال دارند همچنین برای آقایان و بانوانی که از خارش ناشی از خشکی کف سر رنج میبرند مناسب بوده و بعد از یک دوره مصرف خارش سر را به شدت کاهش میدهد.

افرادی که موی نرمالی دارند به منظور حفظ طراوت و شادابی می توانند استفاده کنند.

 

روش مصرف

مقدار مناسبی از شامپو را به کف دست ریخته و موهای مرطوب را کاملا به آن آغشته نموده و به خوبی ماساژ دهید. پس از سه الی پنج دقیقه با استفاده از آب ولرم آبکشی را انجام دهید. این شامپو بسیار ملایم بوده و شما میتوانید این عمل را چند بار انجام دهید.

 

فواید شامپو روزانه تاپ شاپ

در این قسمت به فواید این محصول میپردازیم این شامپو روزانه با حجم ۵۰۰ میلی لیتر قیمت بسیار مناسبی داشته و کیفیت بالای آن باعث میشود شما از انتخاب خود راضی باشید. این شامپو می تواند تمام نیاز های موهای خشک و وز را رفع کند.

 

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها