سرم مو آرگان تاپ شاپ ۷۵ میلی لیتر

 • دسته بندی : مو
ویژگی های اصلی محصول
 • برند : تاپ شاپ
  54,900 تومان

  1 در انبار

  سرم مو آرگان تاپ شاپ یک محصول مراقبت مو می باشد که بسیار باکیفیت بوده و نه تنها مو را نرم و حالت پذیر می کند بلکه با ایجاد یک لایه محافظ از آن در برابر آسیب های شیمیایی و طبیعی مثل نورخورشید، آلودگی هوا، حرارت سشوار و رنگ کردن مو محافظت میکند.

  معرفی سرم مو آرگان تاپ شاپ

  این محصول سرشار از روغن آرگان بوده که تاثیرگذاری آن را بیش تر کرده است و افراد به منظور درمان وزی، نرم کردن مو، حالت دادن به آن، درمان قطعی موخوره و راحتی در شانه کردن موهای بلند میتوانند از آن استفاده کنند. سرم مو topshop بسیار باکیفیت بوده و یکی از محصول های پرفروش و پرطرفدار وبسایت ما میباشد و میتواند تمام نیاز های موهای خشک و نرمال را رفع کند. دارای بسته بندی زیبا و ۷۵ میلی لیتر حجم است.

  یکی از مزایای اصلی محصول این است که جذب مو میشود وبا وجود رطوبتی که به آن میدهد مو را چرب نکرده و روی آن سنگینی ایجاد نمیکند.

   

  ویژگی های بارز

  ° ضد وز

  ° ضد موخوره

  ° حالت دهنده مو

  ° جلوگری از آسیب حرارت سشوار

  ° رفع خشکی مو

  ° عدم ایجاد سنگینی روی مو

   

  برای چه کسانی مناسب است

  مناسب موهای خشک و نرمال بوده و هم آقایان هم بانوان میتوانند از آن استفاده کنند. اگر موهای شما آسیب دیده و یا خشک و کم آب است، حالت نمیگیرد و شانه کردن برای شما سخت شده بهترین انتخاب استفاده از سرم های مو میباشد.

   

  روش مصرف

  در مواقع مورد نیاز مقداری از محصول را روی موهای تمیز خود اسپری کنید. سعی کنید به منظور نتیجه گیری بهتر بعد ازحمام و خشک کردن مو با حوله از سرم موی حاوی آرگان تاپ شاپ روی مو اسپری کنید و بعد سشوار بکشید و یا میتوانید مقداری از آن رابه کف دست ریخته و روی مو ماساژ دهید. برای آقایان دو الی سه اسپری کافی بوده و برای بانوان چهار الی پنج اسپری کافی میباشد.

   

  مشخصات اصلی
  برندتاپ شاپ
  سایر مشخصات
  مشخصات یافت نشد

  نظر خود را ارسال کنید

  انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها