شامپو ضد ریزش لافارر مدل minoxi حجم ۱۵۰ میل

  • دسته بندی : مو
ویژگی های اصلی محصول
%15 21هزار تومان تخفیف
142,900 تومان 121,500 تومان

شامپو ضد ریزش ماینوکسی لافارر یک محصول بسیار باکیفت می باشد که به صورت تخصصی برای درمان ریزش موی سر افراد تهیه و تولید شده و به عنوان یک محرک برای رشد موها عمل می کند. ما در ادامه به معرفی کامل و شیوه صحیح استفاده آن پرداخته ایم.

 

معرفی شامپو ضد ریزش ماینوکسی لافارر

این شامپو حاوی کافئین، کوپکسیل و کراتین می باشد. کوپکسیل مشابه ماینوکسیدل است و جهت کنترل ریزش مو استفاده می شود و مهم ترین ترکیب در فرمولاسیون این محصول است و عملکردی مستقیم در چرخه رشد مو دارد. کافئین نیز به تقویت ریشه و ساقه مو کمک می کند و کراتین نیز به منظور حالت دهندگی و حجیم کردن ساقه مو تاثیر موثری دارد.

یکی از ویژگی های اصلی محصول این است که استفاده درست از آن بعد از یک دوره، گردش خون را در کف سر افزایش داده و همین موضوع به رشد مو کمک خوبی می کند. دارای ۱۵۰ میلی لیتر حجم بوده و بسته بندی زیبایی دارد.

 

ویژگی های بارز

  • جلوگیری از ریزش مو
  • محرک قوی برای رشد مو
  • حاوی مواد اولیه باکیفیت
  • تقویت موهای ضعیف

 

برای چه کسانی مناسب است

شامپو ماینوکسی لافارر مخصوص موهای معمولی و نازک می باشد به این معنا افراد با این نوع مو می توانند از این محصول استفاده کنند و اگر شما موهایی چرب و یا خیلی خشک دارید می بایست مدل مخصوص موی چرب را تهیه و خریداری کنید.

 

روش مصرف

ابتدا موهای خود را با آب ولرم آبکشی کنید بعد از آن مقدار مناسبی از شامپو را به کف دست ریخته و به خوبی روی کف سر ماساژ دهید( باید بیشتر روی کف سر ماساز دهید تا ساقه مو ) و پس از سه الی پنج دقیقه با آب ولرم آبکشی کنید. توجه کنید که استفاده روزانه از شامپو های تخصصی کار اشتباهی است شما می بایست از این محصول هفته ای سه الی چهار بار استفاده کنید.

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها