ماسک مو ده کاره شی باتر تاپ شاپ ۲۰۰ میلی لیتر

  • دسته بندی : مو
ویژگی های اصلی محصول
%21 15هزار تومان تخفیف
71,900 تومان 57,000 تومان

ماسک مو ده کاره شی باتر از برند تاپ شاپ یک محصول بی نظیر و باکیفیت برای مراقبت و رسیدگی به موها می باشد که میتواند تمامی نیاز افراد به ویژه خانم ها را برای داشتن موهایی سالم و زیبا برطرف کند.

 

معرفی ماسک مو ده کاره شی باتر تاپ شاپ

این محصول که جز جدید ترین و باکیفیت ترین محصول های برند تاپ شاپ میباشد که سر شار از روغن شی باتر، روغن ماکادمیا، روغن جوتنه کندم و پامچال می باشد. این ماسک مو ده کاره نیاز به آبکشی نداشته و به تنهایی میتواند کار سه محصول اصلی و پرطرفدار مراقبت مو را انجام دهد یعنی سرم های مو که حالت دهنده هستند و مانع آسیب حرارت سشوار به ساقه مو ها میشوند. ماسک های مو چه حالت با آبکشی چه بدون آبکشی که موها را احیا، ترمیم،  نرم، لطیف و بسیار خوش حالت میکنند و نیز ماسک های دوفاز که موها را آبرسانی کرده و تقویت میکنند.

 

ده ویژگی های بارز این محصول

° آبرسان مو

° ضد موخوره

° نرم کننده

° تغذیه موی سر

° صاف کننده و حالت دهنده

° براق کننده

° تقویت کننده مو

° کاهش دهنده ریزش

° رفع خشکی

° احیای موهای رنگ شده و آسیب دیده

 

برای چه افرادی مناسب است

ماسک مو ده کاره شی باتر top shop مناسب موهای خشک، نرمال، آسیب دیده، و رنگ شده می باشد که میتواند نیاز های این گروه از افراد را به راحتی رفع کرده و موهای آنها را نرم، شاداب و سالم کند. همچنین افرادی که از وزی، موحوره و ضعیف بودن مو خسته شده اند میتوانند از آن استفاده کنند. اگر شما هم جز افرادی هستید که دچار ریزش شده اید استفاده از این محصول به شیوه درست میتواد به شما کمک خوبی بکند.

 

روش مصرف

در گام اول توجه کنید که این ماسک مو نیاز به آبکشی ندارد و شما به راحتی میتوانید از آن استفاده کنید. ابتدا سعی کنید موهای خود را کمی مرطوب کنید سپس از ساقه تا نوک مو از این محصول اسپری کنید بعد میتوانید با خیال راحت از سشوار استفاده کنید و حالت دهید. یکی از بهترین زمان های استفاده جهت تاثیر گذاری بیشتر بعد حمام می باشد.

در این حین ابتدا موهای خود را با حوله خشک کرده هنگامی که کمی رطوبت دارد از محصول اسپری کنید و حال  شسوار بکشید.

 

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها