شامپو رنگ مو فاربن مشکی

  • دسته بندی : مو
ویژگی های اصلی محصول
%10 8هزار تومان تخفیف
77,000 تومان 69,300 تومان

شامپو رنگ مشکی فاربن بی تردید یک محصول خاص و بسیار جذاب برای رنگ کردن موها می باشد. استفاده از آن بسیار راحت است و همانند رنگ موهای شیمیایی به مو آسیب وارد نمی کند. ما در ادامه به معرفی کامل آن می پردازیم تا بتوانید انتخاب درستی انجام دهید.

 

معرفی شامپو رنگ مشکی فاربن

این شامپو حاوی ویتامین ث و B5 است، به نرم کردن موها کمک می کند و هیچ گونه آمونیاک و مواد مضری که باعث ایجاد عوارض شود در آن وجود ندارد. وجود روغن جوجوبا در شامپو رنگ مو فاربن باعث شده که فرمولاسیون آن از مو در برابر عوامل محیطی مراقبت کرده و شادابی و لطافت آن را حفظ کند.

پوشش دهی صد درصدی موهای سفید را در مدت زمان ده دقیقه دارد، رنگ پذیری کامل و یکنواخت روی مو ایجاد کرده و بسیار طبیعی جلوه می کند و به راحتی موهای سفید را به رنگ مشکی در می آورد. نکته مهمی که باید بدانید، این نوع محصول ها به صورت موقت روی مو رنگ ایجاد می کنند و با شستشو از بین می روند. این شامپو با هر بار استفاده تا ۱۸ بار شستشو روی مو باقی می ماند.

از نمونه های خارجی خود هم قیمت بهتری دارد و هم کیفیتی همانند آنها دارد. در هر بسته دو عدد شامپو وجود دارد که می بایست با یکدیگر مخلوط شوند که در ادامه شیوه صحیح استفاده را آموزش داده ایم.

 

ویژگی های بارز

  • پوشش دهی صد درصدی موهای سفید
  • ایجاد بافتی طبیعی روی مو
  • فاقد آمونیاک و مواد مضر
  • دارای روغن جوجوبا
  • دارای دو بطری صد و پنجاه میلی لیتری

 

برای چه کسانی مناسب است

مخصوص آقایان بوده ولی بانوانی که میخواهند موهایشان به رنگ مشکی در بیاید می توانند بدون هیچ نگرانی استفاده کنند. به طور معمول آقایان با افزایش سن موهایشان سفید میشود و به همین خاطر به سراغ رنگ مو میروند و این شامپو رنگ مو فاربن مشکی می تواند یک انتخاب عالی برای آنان باشد.

 

روش مصرف

داخل هر بسته یک عدد دستکش وجود دارد ابتدا آنها را بپوشید، سپس مقدار مساوی از بطری A و B را با هم مخلوط کنید (مقدار آن بستگی به موهای شما دارد) و به مدت ده دقیقه روی موها بماند بعد با آب ولرم آبکشی کنید. در نهایت میتوانید از نتیجه موجود لذت ببرید.

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها