ژل تاخیری لوبریکانت پلی ژل

ویژگی های اصلی محصول
45,000 تومان

1 در انبار

ژل تاخیری لوبریکانت پلی ژل یک محصول بهداشتی باکیفیت بوده که مناسب آقایان می باشد و میتواند به خوبی نیاز آقایان در بوجود آمدن تاخیر در انزال تاخیر در انزال را برطرف کند. این محصول سه کاره بهترین انتخاب برای بهبود بهداشت جنسی وعلایم زود انزالی و ایجاد یک تجربه عالی در رابطه است.

 

معرفی ژل تاخیری لوبریکانت پلی ژل

ژل تاخیری لوبریکانت پلی ژل محلول در آب بوده و حاوی ماده موثر لیدوکائین میباشد که به عنوان روان کننده ناحیه تناسلی آقایان، بهبود عوارض ناشی از زود انزالی و افزایش زمان ارگاسم مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول توسط شرکت پالیز طب شفق تولید میشود. حجم ۸۵ میل و دارای ۱٫۹ درصد لیدوکائین است. لیدوکائین برای بهبود زود انزالی و حفظ بهداشت جنسی است. در روی بسته این ژل تاخیری بارکد وجود دارد که شما میتوانید در سامانه آن را بررسی کنید و تمام اطلاعات موجود اعم از نشان سیب سلامت و استاندارد ملی را ببینید.

یک نکته مهم در این میان این است که اگر محصولات بهداشتی را دیدید که فقط روی آنها سیب سلامت وجود دارد جای نگرانی نیست چون بعد از جداسازی انجام شده توسط دولت سیب سلامت برای محصولات بهداشتی مثل محصولات مراقبت پوست، مو، جنسی و… همان نشان استاندارد را دارد.

 

ویژگی های بارز

° افزایش بهداشت جنسی

° روان کننده و مرطوب کننده

° تاخیر در انزال و بهبود زود انزالی

طرز استفاده از ژل تاخیری poly gel

شیوه صحیح استفاده از محصول به این شکل است که مقدار مناسبی از ژل را روی موضع ( آلت تناسلی ) بمالید و ماساژ دهید بعد از ده دقیقه موضع را با آب سرد بشورید توجه کنید که حتما آب سرد باشد.

 

شرایط نگهداری

در دمای اتاق و کمتر از ۳۵ درجه دور از نور خورشید نگهداری شود. این محصول به هیچ وجه نباید در دسترس کودکان باشد.

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها