میسلار واتر سینره ۱۲۰ میلی لیتر

ویژگی های اصلی محصول
  • توضیحات : فاقد الکل, فاقد پارابن
  • مناسب : انواع پوست
44,000 تومان

میسلار واتر سینره محصولی بسیار باکیفیت و قیمت مناسب برای پاک کردن کامل مواد آرایشی از روی صورت می باشد که نیاز به آبکشی ندارد و هر جا که باشید با این محصول و یک پد آرایش صورت خود را تمیز کرده و مواد آرایشی را پاک می کنید.

معرفی میسلار واتر سینره

محصولی که شما تصویر آن را در بالا می بینید پاک کننده آرایش صورت و چشم می باشد. حاوی عصاره شکوفه گیلاس بوده که باعث می شود حالت مرطوب کنندگی و لطافت پوست دور چشم و صورت حفظ شود. قدرت پاک کنندگی بالایی دارد به طوری که دیگر نیاز نیست روی پوستتان فشار زیاد وارد کنید تا مواد شیمیایی به طور کامل پاک شوند.

پاک کننده آرایش چشم سینره بر پایه آب تولید شده و فاقد مواد شیمیایی و مضر مثل الکل و پارابن است؛ همین موضوع باعث می شود که صورت افراد بعد آرایش جوش نزند.

 

ویژگی های بارز

° فاقد مواد شیمیایی

° تولید شده بر پایه آب

° پاکنندگی قوی

° حفظ رطوبت پوست

° جلوگیری از جوش بعد آرایش

 

برای چه کسانی مناسب است

مناسب خانم ها و دختران با انواع تیپ پوستی از جمله چرب، خشک، معمولی و حساس می باشد. افرادی که به صورت مرتب از لوازم آرایشی استفاده می کنند حتما و حتما می بایست پوست خود را به خوبی پاکسازی کنند و بهترین محصول برای این موضوع میسلار واتر است برخی افراد از ژل های شستشو استفاده میکنند که اشتباه است چرا که قدرت پاک کنندگی آرایش را ندارد.

 

روش مصرف

شیوه استفاده صحیح از میسلار واتر cinere این است که مقداری از آن را روی یک پد تمیز بریزید و به آرامی روی صورت بکشید. روی لب به صورت دورانی، روی چشم به مدت چند ثانیه نگه دارید و سپس پاک کنید، سایر نقاط صورت را نیز به صورت عادی پاک کنید.

 

 

 

مشخصات اصلی
توضیحاتفاقد الکل, فاقد پارابن
مناسبانواع پوست
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها