فیس واش سینره برای پوست خشک ۲۰۰ میلی لیتر

ویژگی های اصلی محصول
%10 5هزار تومان تخفیف
42,300 تومان

ژل شستشوی صورت سینره مخصوص پوست خشک یک شوینده ملایم است که مناسب مصرف روزانه می باشد و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. هیچ گونه مواد صابونی در آن وجود ندارد و یک انتخاب بسیار خوب برای پوست صورت می باشد. ما در ادامه به معرفی کامل آن می پردازیم.

 

معرفی ژل شستشوی صورت سینره مخصوص پوست خشک

این محصول حاوی عصاره مورینگا جهت مراقبت از پوست در برابر آلودگی هوا است و به خوبی تمام مواد مضر و آلودگی ها را از روی صورت پاک  می کند.یکی از ویژگی های ژل شستشوی صورت سینره برای پوست خشک رطوبت رسانی و آبرسانی سلول های پوستی می باشد که کمک می کند خشکی پوست سریع تر رفع شود و نیز به شادابی و حفظ سلامت پوست کمک می کند.

اگر شما مرتب از لوازم آرایشی استفاده می کنید باید به این موضوع توجه کنید که شوینده های صورت توانایی و قدرت پاک کنندگی موتد آرایشی را به صورت کامل از روی پوست ندارند.

در واقع بهترین کار که توسط بسیاری از اینفلوئنسرهای زیبایی نیز تائید شده است این است که ابتدا از با یک آرایش پاک کن مواد آرایشی را پاک کنید و بعد با استفاده از ژل یا فوم و غیره صورت خود را تمیز و آبکشی کنید.

 

ویژگی های بارز

° آبرسان و نرم کننده

° ضد آلودگی هوا

° فاقد مواد صابونی

° حذف آلودگی ها

° دارای رایحه عالی

 

برای چه کسانی مناسب است

مناسب پوست های خشک و نرمال بوده و افراد ( خانم ها و آقایان ) میتوانند از آن استفاده کنند. مناسب مصرف روزانه می باشد. از آنجایی که فاقد مواد صابونی است هیچ گونه عوارضی در بر نخواهد داشت.

 

نحوه استفاده ژل شستشوی سینره پوست خشک

ابتدا صورت خود را با آب مرطوب کنید و مقداری از ژل را به کف دست ریخته و به صورت دورانی روی پوست ماساژ دهید پس از سی تانیه الی یک دقیقه با آب ولرم صورت خود را بشورید توجه کنید که از آب داغ یا خیلی سرد جهت آبکشی استفاده نکنید.

 

 

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها