ریمل حجم دهنده i love extreme crazy volume اسنس

ویژگی های اصلی محصول
105,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

ریمل حجم دهنده i love extreme crazy volume اسنس یک محصول با کیفیت و پرطرفدار می باشد که ویژگی حجم دهندکی بالایی برای مژه های چشم دارد. ما در ادامه به معرفی کامل آن می پردازیم.

معرفی ریمل صورتی اسنس

خرید ریمل حجم دهنده صورتی اسنس یک انتخاب آگاهانه است که با کمک آن میتوانید مژه های خود را پرپشت و حجیم کنید. این محصول بافت بسیار سبکی داشته و از غلظت بالایی برخوردار می باشد همچنین افراد با خرید آن حجیم شدن مژه های خود را تضمین می کنند و به زیبایی چشمان خود کمک می کنند.

از طرفی نیز برس بزرگ و باکیفیت این محصول آرایشی باعث می شود ریمل به خوبی روی مژها قرار بگیرد و از ماندگاری بالایی برخوردار شود که نتیجه آن جلوگیری از پخش مواد، ریختگی و… در طول روز می باشد.

ویژگی های بارز

° حجم دهندگی بالا

° بافت سبک

° غلظت زیاد

° برس باکیفیت و پهن

° ماندگاری زیاد

برای چه کسانی مناسب است

این ریمل چشم برای تمام افرادی که می خواهند مژه هایی پرپشت و زیبا داشته باشند و از این مزیت در طول روز برخوردار شوند مناسب و قابل استفاده است.

روش مصرف

در مواقع مورد نیاز برس را به ریمل آغشته کرده و به خوبی روی مژه های خود بکشید.

فواید

ریمل حجم دهنده صورتی i love extreme crazy volume اسنس فواید زیادی برای خریداران این محصول دارد از جمله مهم ترین آن قیمت بسیار مناسب آن نسبت به کیفیت می باشد به گونه ای که برخی محصولات مشابه هم قیمت بالا تری دارند و هم کیفیت پایین تر. تاثیرگذاری بالای این ریمل چشم و ماندگاری زیاد از سایز مزیت ها می باشد.

جدای از آن شما به راحتی می توانید این محصول را از فروشگا های اینترنتی خرید کنید و گشت و گذار در مغازه ها صرفا تلف کردن وقت و انرژی می باشد.

 

مشخصات اصلی
مشخصات یافت نشد
سایر مشخصات
مشخصات یافت نشد

نظر خود را ارسال کنید

محصولات مرتبط
انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها